خانه هوشمند
19
مهر
1778

امروزه استفاده از تلفن های هوشمند و انجام امور در بستر اینترنت ،بسیاری از امور روزمره ما را سهولت بخشیده است.

هوشمندسازی به شما کمک می کند تا بتوانید تجهیزات الکتریکی یک ساختمان را، از طریق پنل های لمسی و مرکزی و تلفن های همراه، براحتی کنترل کرده و با ارسال پیامک و صدا ، سیستم های هوشمند را خاموش یا روشن کنید.

بطور مثال شما در یک خانه هوشمند ، کلیه چراغ ها  را از طریق یک پنل در یک نقطه از منزل بطور یکجا و یا از طریق موبایل در بستر اینترنت از هرجای دنیا ،کنترل کنید. و یا همچنین می توانید با استفاده از سنسورهای مناسب ، چراغ راهروها یا اتاق خواب را بطور خودکار تنظیم نموده تا در زمان عدم حضور شخص اتوماتیک خاموش شوند.

سیستم های مختلفی در خانه هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد.از جمله این سیستم ها میتوان به کنترل سیستم روشنایی، کنترل سیستم سرمایش و گرمایش ،کنترل سیستم تهویه، کنترل سیستم پرده برقی ،کنترل سیستم امنیتی وسیستم گرمایش از کف اشاره داشت.

هرکدام از این سیستم های هوشمند ، با تجهیزات مجزا و راهکارهای مختلف بشما امکان آن را می دهد تا تجهیزات خانه خود را براحتی در زمان حضور یا عدم حضور در منزل کنترل فرماائید.

،

اطلاعات تماس

 

  • تهران، ملاصدرا، شیخ بهایی شمالی، خیابان صائب تبریزی، پلاک 16 زنگ دوم
  • آیکناین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • آیکن021-88216439
  • آیکنشنبه تا پنجشنبه: 8 الی 17

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…